Hüppelaud 2024

Järjekorras juba kaheksas suvekool Hüppelaud ootab tehnoloogiahuvilisi 14-19aastasi noori tänavu 5.-9. augustini Viljandis, et ehitada oma idee valmis tooteks ning omandada parimate mentorite juhendamisel ettevõtlus- ja tehnoloogiamaailmas vajalikke oskusi.

Hüppelaua jooksul on Sul võimalus:

  • Kooskonnas töötades ehitada startupilikus keskkonnas toodet;
  • Valida endale sobiv roll ja õppida koodi kirjutamist, disainimist ja toote turule toomist;
  • Kogenud mentoritega koos töötada ja omandada elulisi kogemusi erinevatest valdkondadest.

70 noort omandavad viie päeva jooksul baasteadmised ja praktilised oskused veebiarenduse, disainmõtlemise ja tehisaru vallas. Lisaks põnevatele esinejatele ja töötubadele külastatakse kohalikke tootmisi ja avastatakse Viljandimaa loodust. Suvekool on kõikidele osalejatele tasuta!

Kui tunned, et tahad lahendada koos teiste aktiivsete noortega mingit olulist probleemi enda elus või maailmas laiemalt, siis täida palun vastav vorm siin:

Tänavuse Hüppelaua täpsem päevakava ja mentorite nimed lisanduvad siia maikuu jooksul.

Eelmiste aastate osalejate soovitused

Marten Toovis, Toila Gümnaasiumi õpilane:

“Eelmise aasta hüppelaual osalejana soovitan kõigil huvilistel kindlalt osaleda. Hüppelaud avas mulle üüratult palju uksi ja aknaid millest ma ei oleks saanud kunagi unistada.”

Tahad panustada mentorina/toetajana?

Hüppelaud on 2017. aastast toimuv tasuta suvekool, mis toimib tänu suurepäraste mentorite ajalisele panusele ning rahaliste toetajate abile. Paljudel aastatel on oma aega ja teadmisi jaganud Mikk Olli, Alvar Lumberg, Sander Tammer ja Kaarel Reinvars. Läbi aegade on Hüppelauda rahaliselt toetanud Wise, Startup Estonia ja Eesti Teadusagentuur. Suur-suur aitäh kõigile, kes nõu ja jõuga abis olnud!

  • Kui tunned, et Hüppelaua missioon Sind kõnetab ja Sul on suvel nädal aega panustada, tule mentoriks! Kirjuta oma soovist: ede@vabamu.ee
  • Kui tahad toetada rahaliselt, siis palun tee ülekanne märksõnaga “Hüppelaud”:

EE857700771001985000
SA Kistler-Ritso Eesti

Suur aitäh!