Ükssarviku kool

Julgustavad videod tulevastele ettevõtjatele

Ükssarviku kooli hariduslikes lühivideotes innustavad tuntud Eesti ettevõtjad noori proovima kätt ettevõtluses. Lühiklippides jagavad oma kogemusi teiste seas näiteks selliste ettevõtete asutajad nagu Markus ja Martin Villig Boltist, Taavet Hinrikus (Transfer)Wise’ist, Kaarel Kotkas Veriffist, Kristel Kruustük Testliost, Karoli Hindriks Jobbaticalist ja Kadri Tuisk Clanbeatist.

Ükssarviku kooli” klipid sisaldavad intervjuusid Eesti ettevõtjatega ning katkendeid startup-komöödiast “Ükssarvik”, mis põhineb suures osas tõestisündinud lugudel. Lühiklipid juhatavad meid ettevõtluse alustamisest tehnoloogiamekasse Silicon Valleys. Teiste seas ootavad vaatajat ees vestlused sellistel teemadel nagu idee realiseerimine, investorite leidmine, välisturgude vallutamine ja motivatsiooni leidmine. Arutletakse ka küsimuste üle, kas oma ettevõttega alustamiseks on vaja käia ülikoolis ja kuidas tabada, millist toodet maailm vajab. Lisaks eelpool mainituile vastavad neile küsimustele ettevõtjad ja asutajad Sten Tamkivi, Veljo Otsason, Alari Aho, Kristjan Maruste, Kaidi Ruusalepp, Rainer Sternfeld, ja Rain Rannu.

“Ükssarviku kool” on suunatud ennekõike koolidele, ent pakub teadmisi kõigile, keda huvitab iduettevõtluse maailm. Ükssarviku kool” koosneb 16 lühivideost kogupikkusega ligi 2 tundi.

Vaata kõiki osi


Elu on põnevam kui kino

Kui soovid vaadata täispikka mängufilmi “Ükssarvik”, võta ühendust filmi autoritega Tallifornia Cinemas