Teadusfaktide võistlus

Juba seitsmendat korda korraldab Eesti Teadusagentuur õpilaste teadusfestivali, kus esitletakse Eesti parimaid uurimistöid. Avastamisrõõmu jätkub aga kõigile: “Julge olla uudishimulik!” kampaania raames saad sinagi uurida põnevat teadusmaailma ja seda sõpradega jagada.

Kuidas osaleda? 

Teadusfakte saad võistlusele esitada 14.-27. märts. Esitatud töödest valib Eesti Teadusajakirjanike Selts välja 10 parimat tööd. Oma lemmikute poolt saad hääletada 5.-12. aprillil toimuval rahvahääletusel miks.ee Instagrami vahendusel.

“Julge olla uudishimulik!” kampaania peaauhinnaks on osalemine kahepäevalisel Rakett69 teadusstuudiotes toimuval teadusseminaril. Seminaril kohtuvad teadushuvilised noored, kes saavad ennast proovile panna võistuslikus ja põnevas Rakett69-stiilis õpitoas, kus arendatakse meeskonnatöö oskusi läbi mängulise sisu. Külastatakse Magnetic MROd ja Lennusalka, et tutvuda lähemalt lennundusvaldkonna ja seal kasutatavate tehnoloogiatega. Lisaks minnakse külla ka teistele põnevatele Ülemiste linnaku tehnoloogiaettevõtetele. Ainulaadse võimalusena saavad noored kokku ka tuntud investoriga, et arutleda tehnoloogiasektori ettevõtluse üle.

Parimatele panevad vinged auhinnad välja GoPro EestiEnergia AvastuskeskusTerePROTO avastustehasTeliaImeline TeadusEesti LoodusmuuseumTeaduskeskus AHHAA ja RootBioMe.

Date

14. - 27. märts 2022
Expired!

Time

00:00 - 18:00

Labels

Teadus,
Võistlus

Organizer

Eesti Teadusagentuur
Website
https://www.etag.ee/