Stipendium kübertalentidele

Tallinna Tehnikaülikool kutsub osalema noori stipendiumiprogrammi KüberTalent.

Stipendiumi eesmärgiks on toetada ja tunnustada kübertalente ja suunata neid omandama pädevusi teadusliku mõtteviisi, küberturvalisuse ja ettevõtluse valdkonnas ning propageerida ja soodustada Eesti noori ja ka laiemat üldsust looma küberturvalisuse teadlikkust tõstvaid ja tehnilisi oskuseid arendavaid tegevusi, mida on noortel võimalik hiljem enda loodud ettevõtetel toodete või teenusena turundada.

Stipendium on mõeldud 18-30 aastasele kübertalendile ehk Eesti kodanikule, kes on osalenud küberturvalisuse valdkonnas läbiviidavates tegevustes ja kes tunneb huvi oma arengu vastu küberturvalisuse valdkonnas.

Stipendiumi tingimused 2022 aastal:

  • Teemaks on “Põgenemistuba”. Põgenemistoa teenus on reaalajas või digikanali toel toimuv mänguline koolitus, milles tuleb lahendada nutikaid ülesandeid, leida ülesannetele lahendusi või saladustele vastused;
  • Programmi jooksul toimub vähemalt neli koolitust (teemadel: teaduslik mõtteviis, ettevõtlus, küberturvalisus, teenusedisain, kohtumised ettevõtjatega), millest 3 toimub onlines.
  • Programmi valitakse kuni 20 osalist, kellest miinimum 5 on tüdrukud/naised.
  • Lõpuüritusel märts 2023 jagatakse välja stipendium kolmele parimale Põgenemistoa ideekavale a 800 EUR, mille otsustab zürii.
  • Stipendiumi toetaja 2022-2023 aastal on Startup Estonia, EAS ja Kredex. Kaasatud ettevõtjad on RangeForce, CTF Tech, CyberWiseSpace, Helmes ja Vespia. Tegevus on toetatud Startup Estonia tegevusest “CyberTech ökosüsteemi arendavad tegevused”

Taotluse ankeet:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5b5F-vzCY2n5dVhuS-EM_W9M2NhVSl2bNna5o9_i-hYZPnQ/viewform

Taotlused tuleb esitada hiljemalt 12.12.2022

Programmi tegevused toimuvad 16.12.2022-31.03.2023

Date

12. dets. 2022
Expired!

Time

All Day

Labels

Teadus,
Võistlus

Location

online