Kirjutamisvõistlus „Kodu kahel maal – mida õpetas mulle koroonaaeg?”

MTÜ Lõimeleer kuulutab koos ajakirjaga Hea Laps välja 10-16-aastaste eesti juurtega noorte kirjutamisvõistluse „Kodu kahel maal – mida õpetas mulle koroonaaeg?” Konkursi tähtaeg on 1. mai. Kirjutama on oodatud ka need lapsed, kes on varem välismaal elanud või kel on pereliikmed teises riigis.

Jutu, arutluse, luuletuse või muu kirjalikus vormis teksti võib saata oma nime ja kontaktandmetega aadressil mtu.loimeleer@gmail.com . Parimate tööde autoritega võetakse ühendust 15. maiks.

Lõimeleer on kohtumispaik, mis ühendab väliseesti noori ja peresid ning Eestiga seotud mitmekultuurilisi inimesi kodu-Eesti noortega. Viljandimaal Tääksis saadakse igal suvel üle ilma kokku ja sõbraks, õpitakse käsitöökunsti ja rahvapärast pilli-laulu-tantsu-mängu, sõidetakse hobuse ja haabjaga ning tehakse palju muud lahedat-toredat. Kõike tehakse eesti keeles ja eesti moodi.Lõimeleeri suvelaagreid korraldab MTÜ Lõimeleer, mille eesmärgiks on panustada praktilise noorsoo- ja kogukonnatöö kaudu eesti keele ja kultuuri püsimisse läbi aegade.

Date

01. mai 2022
Expired!

Time

All Day

Labels

Võistlus

Organizer

MTÜ Lõimeleer
Email
mtu.loimeleer@gmail.com
Website
https://www.loimeleer.com/mtu-loimeleer