Noorte Keskkonnafoorum

Aktiivsed noored korraldavad oma eakaaslastele suunatud keskkonnateemalise minikonverentsi Noorte Keskkonnafoorum 30.04 Tallinnas, Gustav Adolfi Gümnaasiumis. Ettevõtmise eesmärgiks on julgustada noori maailma uurima ning tuua kokku noori inspireerivad spetsialistid ja teemast tõsiselt huvitatud õpilased.

KESKKONNATEEMALINE KONVERENTS-1

Esinema on tulemas Ragn-Sellsi juht Kai Realo, Fridays For Future Eesti korraldaja Kertu Birgit Anton, Fermi Energia kommunikatsioonijuht Mihkel Loide, Eesti geoökoloog ning randade ja rannikumere geoloog Hannes Tõnisson jt.

“Ürituse käigus plaanime puudutada teemasid nagu roheenergia, kahetisi tundeid tekitav tuumaenergia, populaarsust koguv null-kulu eluviis, kliimamuutused just mere vaatepunktist, riik ja keskkond ning kõmuline prügi sorteerimine,” lubavad ürituse korraldajad Kristin Leis, Claudia Olev ja Johanna Martinson.

“Meie eesmärk on kutsuda asjatundjaid oma teadmisi jagama ka teistele keskkonnahuvilistele noortele, samuti soovime oma minikonverentsi raames pakkuda õpilastele võimalust päriselt oma arvamusi ja mõtteid avaldada läbi vestlusringide. Tulevikus sooviksime luua suurema ühingu, mis toob üle Eesti kokku aktiivsed noored, kes tahavad aidata kaasa Eesti ja maailma keskkonnaprobleemide lahendamiseks. See konverents on kui hüppelaud, mille põhjal otsustame, kas meie ideest võiks välja kasvada midagi märksa suuremat.”

Date

30. apr. 2022
Expired!

Time

10:00 - 15:00

Labels

Arutelu,
Keskkond,
TASUTA

Location

Gustav Adolfi Gümnaasium
Suur-Kloostri 16, Tallinn