Tantsud tänaval

[vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” bg_type=”image” parallax_style=”vcpb-fs-jquery” parallax_sense=”60″ css=”.vc_custom_1613667556782{background-color: #ffffff !important;}” el_class=”fw4 mouse-hover-animation”][vc_column css_animation=”fadeInUp”][vc_row_inner][vc_column_inner el_align=”left” width=”1/3″ offset=”vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][dt_sc_image align=”alignleft” url=”23343″ class=”left-bg-img”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″ offset=”vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″ offset=”vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][dt_sc_image url=”23347″ class=”right-bg-img”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”default_no_spaces” css=”.vc_custom_1613667398528{padding-top: 40px !important;padding-bottom: 60px !important;}” el_id=”home”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”4/6″][vc_custom_heading text=”J-Fest toob tänavatantsu Jõhvi ja Tallinna” use_theme_fonts=”yes” el_class=”vcr_heading-right”][vc_column_text]

J-Fest on noorte korraldatud tänavatantsufestival, mis ühendab igas vanuses tantsu-, kunsti- ja muidu loovaid inimesi nii Eestist kui mujalt maailmast. 

Esimest korda sündis festival praktilise koolitööna Jõhvi Gümnaasiumis 2019. aastal. Üritus osutus nii populaarseks, et korraldajad otsustasid ürituse uuesti ja veelgi suruemalt ette võtta: 2020. aastal sai J-Festi näha lausa kahe ürituse vormis: J-Fest Mini Viimsis ja J-Fest 2020 Jõhvis. Mõlema üritusega jäid nii osalejad kui publik väga rahule. 

Sestap on korraldajad 2022. aasta suveks teinud veelgi suuremad plaanid ja üritus toimub korraga nii Tallinnas kui ka festivali sünnilinnas Jõhvis. Korraldusmeeskonnaga on liitunud mitmed oma valdkonna professionaalid, et ületada eelnevalt seatud standardid. 

Sellel aastal näeb J-Festil Showcase* võistlusi 21. mail Jõhvi Kontserdimajas, Battle* võistlusi Tallinnas klubis Hall ja Vogue balli* Tallinnas Sveta baaris. Lisaks toimub konverents, kus arutatakse tänavatantsu tähtsust Eesti kultuuris.

[/vc_column_text][vc_row_inner css=”.vc_custom_1491031788614{padding-top: 50px !important;}”][vc_column_inner width=”1/3″][dt_sc_iconbox type=”type5″ icon_type=”fontawesome” icon=”” title=”Tantsutalendid telekas” subtitle=”Meediakajastus” class=”no-icon-bg” link=”url:%23|title:Read%20More||”]Vaata 2020. aasta festivali meediakajastust Kanal 2 Reporteris ja ETV+ programmis[/dt_sc_iconbox][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][dt_sc_iconbox type=”type5″ icon_type=”fontawesome” icon=”” title=”Anna üritusele hoogu” subtitle=”Toeta noori talente” class=”no-icon-bg” link=”url:%23|title:Read%20More||”]Aita ettevõtlikel Jõhvi noortel teha veel ägedamat festivali ja toeta nende tegevust Hooandjas[/dt_sc_iconbox][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][dt_sc_iconbox type=”type5″ icon_type=”fontawesome” icon=”” title=”Tantsud sotsiaalmeedias” subtitle=”Püsi kanalil!” class=”no-icon-bg” link=”url:%23|title:Read%20More||”]Jälgi tantsufestivali sotsiaalmeediakanaleid Instagramis ja Facebookis[/dt_sc_iconbox][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”default_no_spaces” css=”.vc_custom_1613667398528{padding-top: 40px !important;padding-bottom: 60px !important;}”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”4/6″][vc_column_text]* Terminite seletus:

Showcase on tantsustiilide abil loodud tantsukompositsioon. Tavaliselt koostatakse showcase numbrit erinevatest liigutuste kombinatsioonidest. Antud esitlus on väga populaarne just tantsugruppidel, kuid esineda võib ka üks inimene.

Battle ehk dance battle (ingl. tantsuline võitlus) on võistlemine üksteise ees kordamööda. Iga osaleja ülesanne on näidata oma oskusi ja proovida vastase omadest nö “üle hüpata”.

Vogue Ball on üritus, kus osalejad tantsivad, kõnnivad, poseerivad, esinevad ning teevad lip-synci, et saada auhindu.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][vc_video link=”https://vimeo.com/675881009#” el_width=”50″ align=”center”][/vc_column][/vc_row]